Školní rok 2023/2024

INFORMACE PRO RODIČE

Školní rok 2023/2024 začíná v pondělí 4. září 2023.

Provozní doba mateřské školy je 6:20 – 16:30 hod.

Ranní příchod do 8:00 hod. - poté uzamčení budovy (pozdější příchody narušují řízenou činnost, která začíná ranním kroužkem).

Vyzvedávání dětí

po obědě: 12:00 – 12:15 hod. (děti dostávají odpolední svačinku s sebou)

po spinkání: 14:30 – 16:30 hod.

Přihlašování/odhlašování dětí možno telefonicky nebo sms do 7:30 hod. (poté nahlašujeme počet dětí do školní jídelny)

POZOR odhlášení dítěte / oznámení o odchodu po obědě nebude po čase 7:30hod. uznáno.

Prázdninový provoz bude přizpůsoben vždy podle předem podepsaných dotazníků. Přihlášení dětí je závazné.

Každé dítě musí mít: bačkůrky (NE černá podrážka), holínky, pláštěnka, náhradní oblečení, balení kapesníčků (balíčkové/krabice) na pololetí (tj. 2 balení celkem – možno přinést najednou nebo zvlášť na pololetí) - neplatí pro předškoláky, podepsaný svačinový box. Malé děti dle potřeby vlhčené ubrousky.

NOVINKA- žádné vlastní hračky do školky

Platební směrnice

Veškeré informace ohledně plateb za školkovné a stravné najdete na nástěnce v šatně MŠ.

Platby probíhají v budově ZŠ u p. Vedralové. Informace o platebních dnech jsou vypsány vždy předem na nástěnce v šatně MŠ. Placení lze v hotovosti nebo po dohodě s p. Vedralovou a přiřazením variabilního symbolu hradit bankovním převodem. Úplatu je možné platit jednorázově za několik měsíců dopředu. Na konci školního roku probíhá vždy vyúčtování a případné přeplatky se vrací.

Informační schůzka pro rodiče se bude konat v úterý 12.9.2023 od 16:30hod. (prosíme bez účasti dětí)

Kontrolujte pravidelně informační nástenky v šatně MŠ a naše webové stránky www.zsmspocepice.cz, kde budou zveřejňovány veškeré informace pro rodiče i veřejnost.

Datum vložení: 30. 8. 2023 13:37
Datum poslední aktualizace: 1. 9. 2023 12:15