Zažít Prahu

Čtvrťáci a páťáci se v rámci učiva vlastivědy vydali na poznávací výlet do Prahy.

Nejprve  jsme se vydali na Malostranské náměstí a dále Nerudovkou na Pražský hrad s Katedrálou sv.Víta. Cestou jsme hledali domovní znamení a vlajky cizích ambasád. Seběhli jsme na Karlův most a dál do centra Prahy podívat se na Rudolfinum , Staronovou synagogu, Národní divadlo. Na Staroměstském náměstí jsme se prošli kolem vánočního stromu, podívali se na geniální Staroměstsý orloj. Pak jsme přešli na Václavské náměstí a nakonec jsme se svezli krásnou vánoční tramvají. Cestou jsme si ukázali všechny významné staré i nové stavby, památky a zajímavosti. Dojeli jsme se podívat na nádherný Tančící dům.Byla nám zima, ale výlet byl prima.

Datum vložení: 9. 12. 2022 13:19
Datum poslední aktualizace: 9. 12. 2022 13:21